Milevsko pro život i pro dovolenou

Dům kultury pořádá v neděli 29. ledna zájezd na muzikál s hity Waldemara Matušky. Rezervace a prodej vstupenek probíhá v kanceláři DK.

Dům kultury Milevsko pořádá zájezd do pražského divadla Broadway na muzikál s hity Waldemara Matušky Láska nebeská – muzikálová komedie o dvou bratrech, z nichž jeden se po své smrti vrátí na svět jako duch.

Příběh začíná bujarou zábavou v jednom malém městečku, kde oba bratři uspořádali velkou oslavu šedesátých narozenin jejich otce Františka. Jáchym se svojí kapelou, složenou ze samých vysokoškoláků, hraje oslavenci jednu temperamentní pecku za druhou, a protože i místní štamgasti písně znají, zpívají společně s Jáchymem nejen Námořnickej bál, Slavíci z Madridu, ale třeba i Já mám jódlování rád. Všichni se skvěle baví, jen oslavenec se ze zatím neznámých důvodů tváří jak na pohřbu, dokonce nenápadně opustí sál. Když se oba alkoholem zmožení bratři dovědí, že jejich táta z oslavy odešel, nenapadne je nic lepšího, než sednout i se svými slečnami do auta a vyjet v hluboké noci za otcem. Stane se to, co se tak často stává, když se někdo z opilé omladiny rozhodne usednout za volant – náraz do stromu, řidič je na místě mrtev. Tím řidičem byl Jáchym...
Hrají: M. Peroutka/ V. Drahokoupil/P. Ryšavý, J. Vágner/P. Pecha/O. Bábor, J. Vojtek/ M. Dejdar/ J. Čenský, N. Konvalinková/D. Syslová/H. Křížková, D. Hořínková/S. Pogodová/L. Finková a další

Cena zájezdu 750 Kč (dopravné+vstupné)

Odjezd od DK Milevsko bude v 10 hodin, představení začíná v 15 hodin a trvá včetně přestávky cca 3 hodiny.  V ceně zájezdu je vstupné i dopravné. Nabízíme také omezené množství vstupenek bez dopravy za jedinečnou cenu 400 Kč. Rezervace a prodej vstupenek v kanceláři DK Milevsko, na tel. 383 809 201 nebo emailu produkce@milevskem.cz.

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.