Milevsko pro život i pro dovolenou

Poslední srpnový víkend bude v Milevsku opět patřit slavnostem, které proběhnou ve dnech 24. až 27. srpna. A co všechno letošní ročník přinese?

Slavnostní zahájení proběhne v bazilice milevského kláštera koncertem Pocta klasické hudbě, který bude pod taktovou výjimečného dirigenta a houslisty Oldřicha Vlčka. Pátek proběhne v parku Bažantnice a bude v rockovém stylu s kapelami Abraxas, Paradoxy, Fantom a Fusky Dus.
Rodinná sobota v Bažantnici nabídne bohatým program – z hudebního části to bude jedinečná kapela Jelen, UDG, MikAel, Ticho de pre Cupé Band, Escape 2 The Jungle, The Beautifuls, Jaromír Kašpar nebo Prvoci. V sobotu nejen na ty nejmenší bude čekat i dětská scéna, která nabídne pohádkové divadlo, soutěže, hry, dětskou diskotéku, ukázku sportovních a tanečních skupin, možnost vyzkoušet si různé sporty, vytvořit si maličkost v maškarní dílničce či dozvědět se něco nového o třídění a elektroodpadu v zóně Elektrowin.
Neděle bude tradičně v lidovém tónu v amfiteátru DK Milevsko a představí se kapela Patrola Šlapeto, Bohemia a Kovačka. Proběhne také soutěž o nejlepší Posvícenský koláč za podpory Jednoty SD Milevsko. Kromě pestrého programu v amfiteátru můžete v neděli také navštívit Den otevřených dveří v Domu kultury Milevsko, kde k prohlédnutí budou téměř všechny prostory, nebudou chybět ani různé dílničky, ukázky tanců, fotografická výstava, soutěže, mini kino či dětský koutek. Celé slavnosti budou zakončeny jedinečným Muzikálovým koncertem ve velkém sále DK.
Součástí celých slavností bude také mnoho doprovodných akcí, Střelnice Milevsko nabídne Den otevřených dveří s možností si zastřílet, Český svaz chovatelů pak 21. ročník výstavy zvířat. Další výstavy můžete navštívit v Muzeu milevských maškar, v Milevském muzeu, Městské knihovně či v Galerii M.
Předprodej vstupenek je již zahájen, lístky zakoupíte v kanceláři domu kultury, TIC nebo na webu slavností, kde také naleznete podrobný program celých slavností.


Věříme, že z pestré nabídky si vybere každý návštěvník a společně si další ročník milevských slavností užijeme.

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.