Milevsko pro život i pro dovolenou

Od neděle 27. srpna je k vidění v amfiteátru DK.

Dům kultury Milevsko vyhlásil výzvu pro širokou veřejnost, aby nakreslila pro Výstavu na plotě obrázek, který udělá radost všem kolemjdoucím. Sešlo se nám celkem 120 obrázků, za které vám velmi děkujeme a doufáme, že vystavené obrázky se vám budou líbit stejně jako nám.
Nejmladším malířem se stal roční Lukášek a nejstarší malířkou paní Libuška, které je 95 let! Zapojily se tak všechny generace, což bylo naším velkým přáním.
Děkujeme všem jednotlivcům i organizacím (1. a 2. ZŠ, ZUŠ, MŠ Kytička, NZDM Fanouš, Sociální služby Města Milevska a Klub seniorů), kteří naši výzvu vyslyšeli a přejeme Vám z výstavy, kterou najdete na plotě amfiteátru DK Milevsko, příjemný zážitek. Doufáme, že počasí dovolí mít zde výstavu co nejdéle.
Z vystavených obrázků jsme vylosovali 10 autorů, kteří od nás získávají cenu. A na koho se usmálo štěstí? Na knihu o Milevsku se může těšit Josef Bílek, pan Milan z SSMM a členka Senior klubu s monogramem B.D. Sportovní tričko získávají Ella Marková, Andrea Neužilová, Milan Podlipský a Mikuláš Čížek. Batoh u nás čeká na Jolanu Klihovou, Františka z Fanouše a Adélu Součkovou. Ceny si je možné vyzvedávat od úterý 29. srpna v kanceláři DK Milevsko.

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.